Ogłoszenia

KARMELICI BOSI

 PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA ŚWIĘTEJ TRÓJCY

UL. SOLEC 61, 00-424 WARSZAWA 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  19  LISTOPADA A.D. 2017

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W najbliższą niedzielę, 26 listopada obchodzimy Uroczystość Odpustową Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Obchody rozpoczniemy konferencją pt. Człowieczeństwo Jezusa w refleksji św. Teresy z Avila, która będzie mieć miejsce w sobotę 25 listopada po Mszy św. o godz. 18.00. Natomiast w niedzielę Suma Odpustowa wraz z procesją o godz 12.00. Podczas Uroczystości nastąpi poświęcenie odnowionej figury Pana Jezusa. Przewodniczy ks. Mirosław Nowak.
  1. O godz. 19.00 na zakończenie Uroczystości Odpustowej odbędzie się koncert w wykonaniu Jana Budziaszka, perkusisty zespołu Skaldowie oraz Janusza Saługi, poety, barda i muzyka. Po koncercie zebrane zostaną datki na rzecz artystów. 
  1. We wtorek 21 listopada przed kościołem odbędzie się próba sypania kwiatów dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w związku z procesją odpustową.
  1. W najbliższą środę 22 listopada po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie formacyjne dla pragnących pogłębić tematykę teologii ciała św. Jana Pawła II. Tym razem przedmiotem refleksji będzie analiza tekstu biblijnego.
  1. W czwartek 23 listopada o godz. 19.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.