Ogłoszenia

KARMELICI BOSI

 PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA ŚWIĘTEJ TRÓJCY

UL. SOLEC 61, 00-424 WARSZAWA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  24 WRZEŚNIA A.D. 2017

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W najbliższą niedzielę, 1 października obchodzimy w Zakonie Karmelitańskim święto św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Doktora Kościoła. Z tej racji zapraszamy o godz. 19.00 na czuwanie. W programie między innymi konferencja, modlitwa uwielbienia, poświęcenie róż. Zakończenie Mszą świętą o godz. 21.00.
  1. Od dnia 2 października, to jest w poniedziałek, ulegną przesunięciu godziny pracy kancelarii. Zmianie podlega poniedziałek: kancelaria będzie otwarta tylko popołudniu od godz. 17.00 do godz. 19.00, oraz w pozostałe dni powszednie od wtorku do piątku godziny przedpołudniowe pozostają bez zmian (t.zn. 11.00 do 12.00), natomiast po południu, podobnie jak w poniedziałek, kancelaria będzie otwarta od godz. 17.00 do godz. 19.00. 
  1. Jest już gotowa księga Mszy św. na rok 2018. Msze św. prosimy zamawiać tylko w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  1. Pragniemy podać do wiadomości, że ruszyła nowa strona naszej parafii. Zachęcamy do jej odwiedzin i jednocześnie jesteśmy otwarci na umieszczanie informacji, dotyczących funkcjonowania poszczególnych grup parafialnych.
  1. Już teraz informujemy, że w poniedziałek 2 października odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Wszystkich członków Rady oraz przedstawicieli duszpasterstw zapraszamy do Domu Parafialnego na godz. 20.00. 
  1. W sobotę 30 września wznawia swoją działalność Akcja katolicka. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00, następnie zostanie wręczony dekret ks. Kardynała nowemu asystentowi.
  1. Wznawiamy w naszej parafii działalność studia psychologicznego Strefa Zrozumienia. Informacje na temat działalności i terminów spotkań znajdują się na tablicy przed kościołem. Natomiast w poniedziałek 25 września prowadzący Marek Pietrachowicz zaprasza na prelekcję pt. Psychologia – co to takiego? Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.15 w sali przy zakrystii. Wstęp wolny.