XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – NIEDZIELA MISYJNA

  1. W dzisiejszą niedzielę Kościół powszechny obchodzi Światowy Dzień Misyjny. Hasłem tego dnia, jak i następującego po nim Tygodnia Misyjnego są słowa: „Miłosierdzie Boże dla całego świata”. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje. Koło Misyjne naszej parafii po każdej Mszy Św. sprzedaje przed kościołem kalendarze i czasopisma misyjne jako pomoc materialną na rzecz misji.
  2. Przez cały miesiąc październik o godz. 17.15 zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe.
  3. W tym tygodniu we wtorek obchodzimy liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II. Zapraszamy na uroczystą Mszę Św. o godz. 18.00, którą rozpoczniemy nasze przygotowanie do zbliżającej się kanonizacji. W ramach Dnia Papieskiego na stypendia dla zdolnej, ale ubogiej młodzieży zebraliśmy 2750 zł. Serdecznie dziękujemy za ofiarność.
  4. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na Wypominki za naszych bliskich Zmarłych. Kartki wypominkowe znajdują się przy wyjściu z kościoła i w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  5. Ks. Mariusz zaprasza młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych na spotkania we czwartki o godz. 19.30 w domu parafialnym.
  6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę parafialną na Jasną Górę w najbliższą sobotę. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Koszt pielgrzymki wynosi 55 zł od osoby.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej „Mini-Koniczynka”. W sklepiku możemy nabyć nowy numer „Oremusa”.