IV niedziela wielkiego postu

 1. O godz. 17.15 zapraszamy na Gorzkie Żale z nauką pasyjną. Po Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się Wystawienie Najśw. Sakramentu. Zapraszamy szczególnie młodzież do Adoracji Pana Jezusa. Na stoliczku w kościele wyłożony jest nasz nowy tygodnik parafialny. Do puszka można składać dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów jego wydawania.
 2. W okresie Wielkiego Postu we wszystkie niedziele o godz. 17.15 odprawiamy Gorzkie Żale z nauką pasyjną i ucałowaniem Relikwii Drzewa Krzyża Świętego. W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżowa o godz. 17.00. 15 marca rozważania Drogi Krzyżowej przygotują dzieci naszej parafii. Przez okres Wielkiego Postu w kościele wyłożony jest krzyż. Zachęcamy do jego adoracji. Do skarbony przy krzyżu można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Rekolekcje wielkopostne przeżywać będziemy od soboty 16 marca do wtorku 19 marca. Poprowadzi je O. Antoni Żebrowski, Misjonarz Świętej Rodziny. Program rekolekcji wywieszony jest w gablocie oraz wydrukowany w nowym tygodniku parafialnym.
 3. W kaplicy św. Antoniego wystawiony jest kosz na produkty żywnościowe na paczki świąteczne dla najuboższych naszych parafian. Do skarbonki można składać ofiary na ten sam cel.
 4. We wtorek 12 marca o godz. 16.30 spotkanie młodzieży w sali parafialnej. Zapraszamy.
 5. W każdy piątek o godz. 19.00 zapraszamy na Mszę św. zbiorową w intencji wszystkich pozostających w niewoli. Po Mszy św. nabożeństwo adoracyjne przed Figurą Jezusa Wykupionego. Chcemy upraszać Chrystusa Nazareńskiego o nadzieję i siłę wytrwania dla każdego z nas.
 6. W sobotę, 16 marca Ksiądz Stanisław i Przewodnik zapraszają na XXXII pielgrzymkę pieszą do Sanktuarium MB Tęskniącej w Powsinie. Początek Mszą św. o godz. 9.00 w kościele. Szczegóły pielgrzymki podane są na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 7. 23–cia Warszawska Drużyna Harcerek „Jurnia” serdecznie zaprasza dziewczynki w wieku 9-13 lat do drużyny. Zbiórki odbywać się będą w każdą środę o godz. 16.00 w domu parafialnym. Więcej o drużynie można przeczytać w naszym tygodniku.
 8. Akcja Katolicka serdecznie dziękuje za zaangażowanie w akcję „Makulatura na misje Afryki i Bliskiego Wschodu”. Zebrano ok. 600 kg makulatury. Akcja ta będzie kontynuowana. O terminie kolejnej zbiórki POAK powiadomi w późniejszym terminie.
 9. Fundacja Archidiecezji Warszawskiej Pomocy Bezrobotnym i Biednym NADZIEJA przygotowała dla wiernych naszej Archidiecezji bezpłatny, sprawdzony i bezpieczny program do rozliczeń podatkowych PIT 2012. Program ten umożliwia szybkie i bezbłędne rozliczenie z fiskusem oraz przekazanie 1% podatku na program pomocy stypendialnej Fundacji NADZIEJA.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej wyłożonej w Kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  W naszym sklepiku parafialnym czynnym w niedzielne przedpołudnie są już do nabycia kartki świąteczne, jajka wielkanocne ozdobne, ręcznie robione przez naszych parafian. Polecamy również pozycje książkowe na Wielki Post.