XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

KARMELICI BOSI

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA ŚWIĘTEJ TRÓJCY

UL. SOLEC 61, 00-424 WARSZAWA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

    A.D. 4 SIERPNIA 2019

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W dniu dzisiejszym przypada I Niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12.00, zakończenie Adoracji o godz. 17.45.
  1. W miesiącu sierpniu w sposób szczególny pamiętajmy o rodakach, którzy oddali życie za ojczyznę w Powstaniu Warszawskim. Jest to także miesiąc trzeźwości. Włączmy się aktywnie w walkę o przyszłość naszego Narodu.
  1. Dnia 3 sierpnia minęła 118 rocznica urodzin oraz 95 rocznica przyjęcia święceń kapłańskich przez Sługę Bożego ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Prośmy w naszej modlitwie o rychłe wyniesienie na ołtarze tego gorliwego obrońcę naszej Ojczyzny.
  1. Wszystkim rodzicom oraz wychowawcom proponujemy bezpłatną broszurę  fundacji Stop pedofilii ukazującą kulisy oraz fakty związane z tak zwaną edukacją seksualną dla dzieci promowaną w ostatnim czasie przez różnorakie środowiska. Broszurę można otrzymać w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej. Zapraszamy do zapoznania się z tym cennym materiałem. Lektura przeznaczona jest tylko dla osób dorosłych.
  1. Dziś zbiórka datków na rzecz ubogich naszej Parafii.