NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

KARMELICI BOSI

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA ŚWIĘTEJ TRÓJCY

UL. SOLEC 61, 00-424 WARSZAWA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

   2 CZERWCA A.D. 2019

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

  1. W miesiącu czerwcu nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego odprawiane będzie w dni powszednie oraz w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00.
  1. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W pierwszy piątek tj. 7 czerwca udajemy się z wizytą do chorych naszej Parafii w godzinach od 10.00 do 12.00.
  1. W środę 5 czerwca w ramach spotkań z cyklu kobietą i mężczyzną stworzył ich zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 z homilią zaczerpniętą z nauczania  św. Jana Pawła II w kręgu  teologii ciała.
  1. W czwartek 6 czerwca o godz. 19.30 w ramach spotkania z Bogiem żywym zapraszamy wszystkich młodych na Lectio divina – rozważanie i komentarz do wybranego fragmentu Pisma Świętego. Wejście przez bramkę od strony dawnego parkingu z tyłu kościoła.
  1. W niedzielę 9 czerwca będziemy obchodzić uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W wigilię tej uroczystości (sobota 8 czerwca) zapraszamy na czuwanie modlitewne. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 20.00. Następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu z oprawą muzyczną oraz na koniec modlitwa uwielbienia z wylaniem Ducha Świętego. Czuwanie zakończymy ok. godz. 22.00.
  1. W sobotę 8 czerwca Koło Biblijne zaprasza na swoje spotkanie o godz. 10.00.
  1. Z racji obchodzonego dziś Święta Dziękczynienia i związanej z tym zbiórką na rzecz Świątyni Opatrzności Bożej, zbiórka na ubogich naszej Parafii będzie mieć miejsce w najbliższą niedzielę 9 czerwca.