IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

KARMELICI BOSI

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA ŚWIĘTEJ TRÓJCY

UL. SOLEC 61, 00-424 WARSZAWA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

   12 MAJA A.D. 2019

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. W dniu dzisiejszym (niedziela) podczas Mszy św. o godz. 10.30 dziesięcioro dzieci przyjęło po raz pierwszy w swoim życiu Pana Jezusa Chrystusa w Komunii Świętej. Polecamy ich oraz ich najbliższych Waszej życzliwej pamięci w modlitwie.
  1. W poniedziałek 13 maja Akcja Katolicka zaprasza na kolejne spotkanie. Początek po Mszy św. o godz. 18.00 w Domu Parafialnym.
  1. We wtorek 14 maja podczas Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się uroczystość bierzmowania pięciu kandydatów. Liturgii przewodniczyć będzie ks. biskup Rafał Markowski. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian! Wyjątkowo tego samego dnia po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo majowe odprawimy pod kapliczką na podwórku domu przy ul. Solec 30.
  1. W środę 15 maja po Mszy św. o godz. 18.00 kolejne spotkanie z cyklu kobietą i mężczyzną stworzył ich. Przedmiotem spotkania będą treści nauczania św. Jana Pawła II zawarte w Teologii ciała. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!
  1. W czwartek 16 maja wyjątkowo nie odbędzie się spotkanie młodzieży akademickiej i pracującej. Następne spotkanie za tydzień  23 maja br.
  1. Również w czwartek 16 maja przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i Metropolii Warszawskiej. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Jego Eminencji Kazimierza Kardynała Nycza zostanie odprawiona o godz. 18.00 w Sanktuarium świętego Andrzeja przy ul. Rakowieckiej 61.
  1. W ramach VI edycji  Festiwalu Sąsiedzkiego Wespół w Zespół dla Solca w czwartek 14 maja 2019 w godzinach 18.00-20.00 zapraszamy na spotkanie o dobrych pomysłach, które zmieniają życie osób starszych na lepsze. Miejsce: Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, ul. Czerniakowska 178A.
  1. Wyższe Seminarium Duchowne w Warszawie zaprasza wszystkich rozeznających swoje powołanie na weekendowe rekolekcje organizowane w dniach od 17 do 19 maja br. Informacje i zapisy na stronie internetowej Warszawskiego Seminarium.