III NIEDZIELA WIELKANOCNA

KARMELICI BOSI

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA ŚWIĘTEJ TRÓJCY

UL. SOLEC 61, 00-424 WARSZAWA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

   5 MAJA A.D. 2019

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Dziś przypada I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 17.45. Dzisiejsza niedziela otwiera również XI Tydzień Biblijny, który przeżywamy pod hasłem: Głosili Ewangelię mocą Ducha Świętego. Otworzy go Trzecie Narodowe czytanie Pisma Świętego – w tym roku Ewangelii wg św. Jana.
  1. Nabożeństwa majowe odprawiane są w dni powszednie oraz w niedziele po Mszy św. o godz. 18.00. W poszczególne czwartki tradycyjnie majówkę odśpiewamy przy kapliczkach rozsianych w naszej Parafii. W najbliższy czwartek 9 maja nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się przy kapliczce Domu Opieki Społecznej imienia św. Franciszka Salezego przy ul. Solec 36A. W tym czasie nie będzie nabożeństwa w kościele!
  1. W środę 8 maja w ramach spotkania z cyklu kobietą i mężczyzną stworzył ich zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 z homilią utrzymaną w duchu teologii ciała św. Jana Pawła II oraz nabożeństwo majowe.
  1. Także w najbliższą środę 8 maja będzie możliwość spotkania z prawnikiem p. Michałem Wodzickim w kancelarii parafialnej w godzinach od 17.00 do 18.00.
  1. W czwartek 9 maja duszpasterstwo młodzieży akademickiej i pracującej z cyklu spotkanie z Bogiem żywym zaprasza na Lectio divina. Początek o godz. 19.30 w Domu Parafialnym. Wejście przez bramkę z tyłu klasztoru.
  1. W sobotę 11 maja o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie Koła Biblijnego. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca zbiórka do puszek na rzecz ubogich naszej Parafii.