XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

KARMELICI BOSI

 PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA ŚWIĘTEJ TRÓJCY

UL. SOLEC 61, 00-424 WARSZAWA 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1 LIPCA A.D. 2018

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W najbliższą sobotę 7 lipca rozpoczynamy Nowennę przygotowującą do uroczystości patronalnej naszego Zakonu – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Każdego dnia Msza św. o godz. 18.00 z okolicznościową homilią oraz nabożeństwo szkaplerzne przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Zakończenie podczas uroczystej Mszy św. w poniedziałek 16 lipca o godz. 18.00. Podczas nowenny będzie możliwość przyjęcia szkaplerza karmelitańskiego po Mszy św. i nabożeństwie. Serdecznie zapraszamy.
  1. W dniu dzisiejszym przypada I niedziela miesiąca. Tradycyjnie wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12.00. Zakończenie o godz. 17.45.
  1. Przypominamy, że w miesiącach lipcu i sierpniu ulegają zmianie godziny pracy kancelarii parafialnej. W miesiącach wakacyjnych kancelaria będzie otwarta w godzinach popołudniowych od godziny 17.00 do 19.00, we wtorki, środy i czwartki.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do przystąpienia do sakramentu pojednania. W pierwszy piątek 6 lipca odwiedzamy chorych naszej parafii.
  1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca przeprowadzamy zbiórkę ofiar na rzecz ubogich naszej Parafii.