UROCZYSTOŚĆ NARODZIN ŚW. JANA CHRZCICIELA

KARMELICI BOSI

 PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA ŚWIĘTEJ TRÓJCY

UL. SOLEC 61, 00-424 WARSZAWA 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  24 CZERWCA A.D. 2018

UROCZYSTOŚĆ NARODZIN ŚW. JANA CHRZCICIELA

  1. W ramach półrocznego projektu Sąsiedzi sąsiadom zapraszamy do współtworzenia sąsiedzkich sieci pomocy starszym na Solcu i Powiślu. Prosimy seniorów, potrzebujących pomocy oraz parafian – sąsiadów, chętnych ofiarować nieodpłatnie pomoc starszym osobom o zgłaszanie się do p. Łucji Kołek. Informacje kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej bądź w kancelarii parafialnej.
  1. W piątek 29 czerwca obchodzimy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W sposób szczególny modlimy się w intencjach Ojca świętego Franciszka. Uroczysta Msza św. z homilią o godz. 18.00.
  1. W sobotę 30 czerwca odbędzie się ostatnie w tym roku duszpasterskim spotkanie kręgu biblijnego. Początek o godz. 10.00.
  1. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. artykuł pt. Odtrutka na antykatolicką propagandę, czy felieton zatytułowany Kim jest Kim o ostatnim spotkaniu przywódcy Korei Północnej z prezydentem Stanów Zjednoczonych. Natomiast Niedziela oferuje tekst Fałsz politycznych frazesów, o manipulacji politycznej w dziejach najnowszych, czy świetny wywiad z kard. Paulem Cordesem Co się dzieje z Kościołem w Niemczech.