XI NIEDZIELA ZWYKŁA

KARMELICI BOSI

 PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA ŚWIĘTEJ TRÓJCY

UL. SOLEC 61, 00-424 WARSZAWA 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  17 CZERWCA A.D. 2018

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W poniedziałek 18 czerwca o godz. 18.45 w kościele sakrament spowiedzi dla kandydatów do bierzmowania.
  1. We wtorek 19 czerwca podczas Mszy św. sprawowanej o godz. 15.00 w naszej parafii grupa osób przyjmie sakrament bierzmowania z rąk ks. biskupa Rafała Markowskiego. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość wszystkich parafian.
  1. Także we wtorek 19 czerwca Akcja Katolicka organizuje zbiórkę makulatury na rzecz misji w godzinach od 9.00 do 14.00 oraz od 16.00 do 18.00. Wejście od strony dawnego parkingu.
  1. W środę 20 czerwca, wraz z ostatnim spotkaniem w tym roku duszpasterskim  z cyklu kobietą i mężczyzną stworzył ich organizujemy grilla dla osób biorących czynny udział w przygotowaniu Odpustu parafialnego oraz procesji Bożego Ciała. Początek około godz. 19.00.
  1. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy takie artykuły jak: w Gościu Niedzielnym – biskup Robert Barron, ekstraklasa katechetów internetu o najnowszym projekcie Kościoła w USA, czy o kolejnej ofensywie środowisk homoseksualnych i LGBT w Europie. W Niedzieli natomiast polecamy wywiad z kard. Paulem Josefem Cordesem, bliskim współpracownikiem św. Jana Pawła II.