NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

KARMELICI BOSI

 PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA ŚWIĘTEJ TRÓJCY

UL. SOLEC 61, 00-424 WARSZAWA 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  13 MAJA A.D. 2018

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

  1. W poniedziałek 14 maja Akcja Katolicka organizuje swoje spotkanie w Domu Parafialnym. Początek po Mszy św. i nabożeństwie majowym.
  1. We wtorek 15 maja wszystkich mieszkańców Powiśla zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 19.00 przy kapliczce na podwórku kamienicy przy ul. Solec 30. Jednocześnie przypominamy, że z tej racji nie odprawiamy nabożeństwa po Mszy św. wieczornej w kościele.
  1. W środę 16 maja przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i Warszawskiej Metropolii. Główne obchody będą mieć miejsce w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej 61 podczas Mszy św. o godz. 18.00.
  1. Także w środę 16 maja po Mszy św. o godz. 18.00 i nabożeństwie majowym odbędzie się cotygodniowe spotkanie z cyklu kobietą i mężczyzną stworzył ich. W tym tygodniu zapraszamy na panel dyskusyjny.
  1. W czwartek 17 maja o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla wszystkich zaangażowanych parafian w organizację Odpustu Parafialnego.
  1. W piątek 18 maja o godz. 19.00 cotygodniowe spotkanie kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  1. W sobotę 19 maja Koło Biblijne spotyka się na rozważaniu Pisma Świętego.  Początek o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
  1. W najbliższą niedzielę 20 maja w naszej Parafii grupa dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Uroczystość ta odbędzie się podczas dwóch Mszy św. o godz. 10.30 oraz o godz. 12.00. Prosimy naszych parafian o uwzględnienie tej okoliczności i związanymi z tym trudnościami oraz deficytem miejsca w naszej niewielkiej Świątyni.
  1. Ponownie prosimy o składanie książek na kiermasz, który przygotowany zostanie przez Akcję Katolicką naszej Parafii z okazji Odpustu Świętej Trójcy 27 maja br.