IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

KARMELICI BOSI

 PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA ŚWIĘTEJ TRÓJCY

UL. SOLEC 61, 00-424 WARSZAWA 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  22 KWIETNIA A.D. 2018

IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

  1. Pragniemy przypomnieć, że w tym roku odpust Trójcy Świętej w naszej Parafii przypada 27 maja. Mając na uwadze przygotowania, prosimy wszystkich chętnych mężczyzn o zgłoszenie się do współpracy przy organizacji procesji odpustowej, do niesienia baldachimu oraz sztandarów. Również zapraszamy do pomocy przy organizowaniu festynu. Chętni proszeni są do zgłoszenia się do kancelarii. Również Akcja Katolicka organizuje kiermasz taniej książki. Prosimy o składanie darowanych książek do kancelarii w godzinach jej pracy.
  1. W poniedziałek 23 kwietnia Msza św. o godz. 18.00 ze szczególnym wspomnieniem patrona Polski św. Wojciecha. Po Eucharystii spotkanie Akcji Katolickiej w Domu Parafialnym.
  1. W środę 25 kwietnia Msza św. o godz. 18.00 ze wspomnieniem św. Józefa, patrona mężczyzn oraz spotkanie duszpasterskie z cyklu kobietą i mężczyzną stworzył ich – o powołaniu mężczyzny.
  1. Informujemy, że rusza program sąsiedzkiej sieci wsparcia osób chorych, samotnych, starszych, niepełnosprawnych. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 25 kwietnia, w godzinach od 18.00 do 20.00. Miejsce spotkania: Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 97, Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, ul. Czerniakowska 178A. Na spotkanie zapraszamy wszystkich chętnych do pomagania seniorom, którzy zgłosili się już do udziału w projekcie. Dla zainteresowanych pomocą bliższe informacje oraz kontakt z organizatorami będzie można znaleźć na stronie internetowej naszej Parafii.
  1. Akcja Katolicka informuje, że na rzecz misji zebrano 1560 kg makulatury. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie parafian w tę inicjatywę.