III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

KARMELICI BOSI

 PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA ŚWIĘTEJ TRÓJCY

UL. SOLEC 61, 00-424 WARSZAWA 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  4 MARCA A.D. 2018

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Dziś przypada I niedziela miesiąca. Z tej racji po Mszach świętych składka na ubogich naszej Parafii. Natomiast po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 17.45. 
  1. We wtorek 6 marca w związku z dniem stacyjnym nasza świątynia pozostanie otwarta od godz. 6.00 do 21.00. W tym czasie będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pojednania po uprzednim zgłoszeniu się do zakrystii oraz wzięcia udziału w celebracjach nabożeństw wielkopostnych. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na chóralne wykonanie wielkopostnych pieśni. Szczegóły programu dnia są dostępne na stronie internetowej Parafii oraz są wywieszone w gablocie przed kościołem.
  1. W środę 7 marca podczas Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wielką Nowennę do św. Józefa. Po Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spotkanie z cyklu Kobietą i mężczyzną stworzył ich.
  1. Przypominamy, że spotkania dla kandydatów do bierzmowania mają miejsce w każdy piątek o godz. 19.00.
  1. W sobotę 10 marca o godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie grupy biblijnej.
  1. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii rozpoczną się 15 marca, tj. w czwartek i potrwają do niedzieli 18 marca. Wygłosi je o. Wojciech Ciak karmelita bosy, znawca i tłumacz pism św. Teresy z Avila. 
  1. Akcja Katolicka informuje, że na rzecz misji zebrano 1250 kg makulatury. Dziękujemy za zaangażowanie się parafian. Następna zbiórka przewidywana jest na koniec marca br.