IV NIEDZIELA ZWYKŁA

KARMELICI BOSI

 PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA ŚWIĘTEJ TRÓJCY

UL. SOLEC 61, 00-424 WARSZAWA 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  28 STYCZNIA A.D. 2018

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca – okazja do przystąpienia do sakramentu pojednania podczas Mszy świętych porannych z racji kolędy. W pierwszy piątek jak zwykle wizyta u chorych w naszej parafii od godz. 10.00.
  1. W piątek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, które jest dedykowane w sposób szczególny życiu konsekrowanemu. Jest to także tradycyjnie dzień kończący okres bożonarodzeniowy.  
  1. W najbliższą środę kontynuujemy Nowennę ku czci św. Józefa. Msza św. o godz. 18.00 z okolicznościową homilią oraz na koniec litania do św. Józefa.
  1. Także w środę 31 stycznia jak co tydzień spotkanie dla zainteresowanych relacją kobieta – mężczyzna na podstawie nauczania św. Jana Pawła II. Początek po Mszy św. O godz. 18.00.
  1. W piątek 2 lutego wznawiamy spotkania dla kandydatów do bierzmowania. Początek o godz. 19.00
  1. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu przebiegać będzie ulicami Ludna, Okrąg oraz początek ul. Wilanowskiej.
  1. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej, gdzie znajdziemy artykuły m.in. o ostatniej wypowiedzi papieża Franciszka czy grozi nam wojna nuklearna, a także interesujący artykuł o dziejach muzułmańskiej wspólnoty w Rzeczpospolitej.