NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

KARMELICI BOSI

 PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA ŚWIĘTEJ TRÓJCY

UL. SOLEC 61, 00-424 WARSZAWA 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  7 STYCZNIA A.D. 2018

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Dziś I niedziela miesiąca, jak zawsze Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12.00 do godz. 17.45. Także dzisiaj zbiórka na rzecz ubogich.
  1. Wizyta duszpasterska w naszej parafii od jutra, 8 stycznia w godzinach od 17.00 do 21.00. Rozpoczynamy od ulic Wybrzeże Kościuszkowskie i św. Franciszka Salezego. Dokładne informacje dotyczące adresów odwiedzanych w przyszłym tygodniu domów wywieszone są w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej parafii. W szczególnych wypadkach nieobecności podczas wizyty kapłana prosimy o kontakt z kancelarią parafialną. Prosimy także przygotować na czas wizyty krzyż, świecę oraz wodę święconą, która jest dostępna w zakrystii.
  1. W poniedziałek 8 stycznia Akcja Katolicka zaprasza na swoje spotkanie po Mszy św. o godz. 18.00 w Domu Parafialnym.
  1. W środę 10 stycznia po Mszy św. O godz. 18.00 jak co tydzień spotkanie dla zaintersowanych relacją kobieta – mężczyzna na podstawie nauczania św. Jana Pawła II. Najbliższe spotkanie oparte będzie o tekst biblijny.
  1. W piątek 12 stycznia o godz. 19.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. 
  1. W sobotę 13 stycznia o godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie Koła biblijnego.
  1. W korytarzu kancelarii parafialnej można obejrzeć wystawę w obronie życia poczętego przygotowaną przez Akcję Katolicką.
  1. Dostępna jest prasa katolicka, a w niej m.in. ciekawe artykuły dotyczące Świąt Bożego Narodzenia oraz o nieznanych szczegółach z życia kard. Stefana Wyszyńskiego, czy problemu dotyczącego relokacji uchodźców w Niemczech.
  1. W związku z wyłożeniem Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Powiśla Południowego Rada Osiedla we współpracy z Radą Parafialną przygotowała uwagi dotyczące wyżej wymienionego Planu. Po Mszach św. Przed kościołem będzie można złożyć swój podpis pod uwagami.